ABC Work
Obecnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy doświadczonych inspektorów NDT, operatorów CNC, tokarzy, programistów CNC, spawaczy

Operator tokarki CNC, Holandia

  • Data publikacji:
  • 19-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 15 € do 19 € netto / h
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

OPERATOR TOKARKI CNC, HOLANDIA
Miejsce pracy: Holandia OPIS STANOWISKA:
  • praca na maszynach : Mazatrol Mazak SQT 300M i QT 350M oraz Mazak Integrex
  • praca na dwóch zmianach
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • odpowiedzialność i dokładność
  • motywacja do pracy
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - 15 € do 19 € netto / h
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata