Sutco - Polska Sp. z o.o.
Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska zatrudni:

Operator tokarki konwencjonalnej/ CNC

Miejsce pracy:Katowice, Hutnicza 10

 Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki konwencjonalnej /CNC
  • wykonywanie detalu na podstawie rysunku technicznego
  • programowanie bezpośrednio na maszynie
  • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze tokarki konwencjonalnej/CNC
  • znajomość oprogramowania
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • uprawnienia do obsługi suwnic/żurawi – mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość pracy za granicą do 5 miesięcy w ramach kontraktu wewnątrz Grupy Sutco z perspektywą bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy

kadry-rekrutacja@sutco.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.