Derksen Polska sp. z o.o.

Operator urządzeń

  • Data publikacji:
  • 17-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient – producent i dystrybutor gazów technicznych - poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator urządzeń – do przyuczenia

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie materiałów do produkcji
  • Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania
  • Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu
  • Konserwacja maszyn wg harmonogramu
  • Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania (sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej lub w pracy jako operator maszyn (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne (okres próbny 2500 złotych netto)
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa, ogrzewana hala produkcyjna)
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne=finansowe, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
  • Darmowa kawa, herbata + napoje
  • Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
  • Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe - bez względu na zmianę)

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres: p.rzepka@derksen-polska.pl lub o  kontakt telefoniczny pod numerem 517 491 707.