AP GRUPA s.c. (nr. KRAZ: 23229)
Dla międzynarodowej firmy, zajmującej się prefabrykacją elementów linii przetwórczych, z siedzibą w Uden (Holandia), poszukujemy doświadczonych operatorów / ustawiaczy maszyn CNC.

Operator / ustawiacz maszyn CNC (Uden, Holandia) *15,00 Euro brutto za godzinę

  • Data publikacji:
  • 19-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Uden, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 15,00 Euro za godzinę + urlopowe i wakacyjne
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 12, 00 Euro do 15, 00 Euro (w zależności od doświadczenia) + pieniądze urlopowe i wakacyjne
• Miła atmosfera w zakładzie pracy cieszącym się doskonałą pozycją rynkową
• Zatrudnienie na długi okres czasu, holenderska umowa o pracę
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe wynagrodzenie, stabilne godziny pracy
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania - w pełni wyposażone, około 15 km od miejsca pracy)
• Możliwość korzystania z transportu służbowego

Obowiązki

• Samodzielna obsługa / ustawianie maszyn CNC typu; Darley (3 m, sys. op. Delem), Bystronic (3 m, sys. op. Cybelec), Bystronic (5 m, sys. op. Bybend)
• Wybieranie i przygotowywanie materiału przed obróbką (głównie stal nierdzewna)
• Obowiązki wykonuje się zgodnie z obowiązującymi normalni oraz dokumentacją techniczną
• Praca na pierwszą zmianę

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kontaktap-grupa.pl
Lub do kontaktu z nami, tel: (+) 48 77 4417606

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa s.c. w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa s.c. z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa