Dawid Leszczyński
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 03-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Nr ref. PRP/037/DLE

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień na wózki widłowe
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Przestrzegania przepisów BHP
  • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną stawkę - od 20,98 do 21,94 na godzinę!
  • Realną szansę na rozwój zawodowy w jednej z najbardziej renomowanych firm we Wrocławiu
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Liczne benefity (opieka medyczna LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie prywatne PZU)
  • Dostęp do pakietu profesjonalnych szkoleń (w tym obsługa programu SAP)
  • Wsparcie Konsultanta Manpower podczas rekrutacji oraz przyjazną atmosferę pracy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Transportem komponentów na terenie hali produkcyjnej
  • Obsługą wózków widłowych
  • Wypełnianiem dokumentacji magazynowej

Zachęcam do aplikowania na stronie -> http://bitly.pl/04ycJ

Oferta dotyczy pracy tymczasowej!