Praca bez posredników + Zakwaterowanie

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 10-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • 97520 Rothline Bayern
  • Wynagrodzenie:
  • 2200-2400 euro miesiacznie
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

W rejonie Röthlein od zaraz do rozpoczęcia praca w Niemczech na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka w stopniu komunikatywnym.

OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO

Jakie będą Twoje zadania?

Obsługa wózka wysokiego składowania
Lokacja towaru w magazynie
Inne prace magazynowe

Wymagania:

• Doswiadczenie w branzy !
• Prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w zakresie obsługi wózka wysokiego składowania
Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowania w wykonywane obowiązki
Punktualności
Prawa jazdy kat b. (własny samochód będzie dodatkowy atutem)

Co gwarantujemy Ci w zamian?

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wynagrodzenie od 15.39 euro brutto/ godzina -2570e
ZORGANIZOWANE ZAKWATEROWANIE: pokój w łazienką (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość zatrudnienia również dla par

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie do nas CV
na adres mailowy:

anna.kowalczyk.recruiting@gmail.com