posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w jeździe czołowymi oraz bocznymi wózkami widłowymi? pracowałeś/aś na magazynie wysokiego składowania i obecnie szukasz nowych możliwości zawodowych? świetnie się składa! obecnie poszukujemy operatora wózka widłowego do jednej z firm w okolicach miejscowości Turka!

operator wózka widłowego

oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości 4651 zł brutto + premia do 15% od wynagrodzenia zasadniczego (w zależności od realizacji planu produkcyjnego)
  • praca w systemie 2 zmianowym 6-14,14-22 od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • umowa o pracę tymczasową (1 umowa tygodniowa, kolejne miesięczne)
  • benefity: karta sportowa i opieka medyczna
zadania
  • załadunek towaru na samochody
  • rozładunek materiałów produkcyjnych
  • bieżąca obsługa produkcji
  • odbiór gotowych palet z towarem z produkcji i ustawianie ich na regałach
  • ogólne obowiązki związane z pracami magazynowymi
oczekujemy
  • aktualnych uprawnień UDT - II WJO
  • książeczki sanepid
  • doświadczenie w jeździe wózkami bocznymi oraz czołowymi
  • doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń