OTTO Work Force
Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z artykułami fashion – ubraniami, obuwiem, akcesoriami. Sprawdź szczegóły

Operator wózka widłowego bocznego wysoki skład - DE

  • Data publikacji:
  • 18-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Miejsce pracy: Unna, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • Świetną stawkę godzinową 14,77€/h!
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Unna, Niemcy
CO OFERUJEMY?

·Świetną stawkę godzinową 14,77€/h!

·Dodatki za nocki i nadgodziny – 25% oraz pracę w niedziele (50%) i święta (100%)

·Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu

· Zakwaterowanie w pokojach 2-os. z darmowym Wi-Fi w atrakcyjnej cenie-> podwożąc do pracy współpracowników, zapłacisz połowę!

·Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

·Stabilną pracę dwuzmianową (07.00 – 15.30 i 12.00 – 20.30)

· Wynagrodzenie zawsze na czas

·Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

·Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu!

·Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę

·Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

·Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech
OBOWIĄZKI

·Obsługa wózka widłowego

·Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

·Praca ze skanerem
WYMAGANIA

·Uprawnienia na wózki widłowe

·Podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

·Może być wymagane prawo jazdy

·Mile widziane własny samochód

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij APLIKUJ.

https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/27155/login? &iis=job+portal&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_portal&eutm_medium=owfplir_inne

lub zadzwoń pod +48 71 744 3131

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.