Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Operator wózka widłowego / Niemcy (Oldenburg) / 40,- € diety / wymagany j. niemiecki

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego / Niemcy (Oldenburg)

Miejsce pracy: Niemcy / Oldenburg

Opis stanowiska:

  • transport towarów w obrębie obszaru produkcji i magazynu
  • komisjonowanie towarów
  • niezależna pielęgnacja i konserwacja przydzielonych wózków jezdniowych.

Wymagania:

  • w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
  • niemieckie uprawnienia na wózki widłowe i/lub sztaplarki
  • zdolność pracy zespołowej
  • wymagana znajomość języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna i manualna
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 40,- € diety dziennej
  • umowa zgodna z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy (pakiet socjalny i Kindergeld)
  • dodatek za pracę w nadgodzinach: 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach
  • zapewniamy pomoc polskojęzycznych koordynatorów w sprawach urzędowych i zakwaterowania

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.