Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Operaror Wózka Widłowego

Operator wózka widłowego – okolice Hamburga

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Hamburga
  • Wynagrodzenie:
  • 2 250 – 2 350 euro brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 2 250 – 2 350 euro brutto miesięcznie
  • Zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • Uprawnienia na wózki minimum II WJO
  • Wysoka sprawność fizyczną
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy

Kluczowe będzie Twoje doświadczenie w podobnej pracy – w kraju lub za jego granicami. Oczekujemy uprawnień na wózki widłowe na poziomie co najmniej II WJO, odpowiedniego poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności szybkiej adaptacji do nowych wyzwań.
Do Twoich zadań należeć obsługa wózka widłowego – działania polegające na przyjmowaniu towarów (wraz z kontrolowaniem ich integralności oraz kompletności), rozładunek oraz załadunek towarów z przyjeżdżających na miejsce samochodów.
Finanse
Twoje umiejętności i wysiłek będą odpowiednio docenione! Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 2 250 – 2 350 euro brutto miesięcznie.
Wiemy, że chcesz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności i zarobić więcej. Dlatego oferujemy możliwość nadgodzin, które dostosowujemy do ilości zamówień. Tylko od Ciebie zależy, ile godzin dodatkowych chcesz przepracować! Rozumiemy też, że pewność finansowa jest ważna. Dzięki zaliczkom możesz zyskać płynność finansową. Wynagrodzenie za pracę na wózku widłowym w Hamburgu wypłacamy terminowo, zawsze 10. dnia miesiąca.
Komfort i bezpieczeństwo

Nie musisz martwić się o organizację dojazdu do Niemiec. Pomożemy Ci w tym! Nie musisz też martwić się ubezpieczeniem – zapewniamy ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe, w tym opiekę medyczną Luxmed, byś czuł się w pracy bezpiecznie. Twój komfort jest dla nas priorytetem. Oferujemy dobry standard zakwaterowania – będziesz mógł odpocząć i naładować baterie po intensywnym dniu pracy na wózku widłowym w Hamburgu.
Nie zostawiamy Cię samego – nasi polscy koordynatorzy i brygadziści są zawsze gotowi służyć Ci pomocą i wsparciem na terenie Niemiec, dzięki czemu w pracy będziesz zawsze czuć się pewnie i bezpiecznie.

Nie czekaj – jeśli szukasz pracy jako operator wózka widłowego w Hamburgu, zgłoś się do IDEAL już dziś! A może chcesz spróbować swoich sił na wózku bocznym – jako operator wózka widłowego w Monachium?

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń