Operator wózka widłowego RADOMSKO

Operator Wózka Widłowego RADOMSKO

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez pośredników!)
  • stawkę: od 4370 do 6050 zł brutto/mies.
  • bogaty pakiet benefitów, np.: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, wczasy pod gruszą (900 zł brutto/mies.), ZFŚS (paczki dla dzieci do lat 16, dodatki na święta itp.)
  • wysokie premie (nawet do 25%!)
Zadania
  • obsługa wózków widłowych
  • transport tworzywa na terenie zakładu
  • czynności pomocnicze na terenie sortowni
Wymagania
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia UDT lub gotowość do ich wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń