Krzysztof Ryszka Jobroad
Jobroad to nowoczesna agencja rekrutacyjna - WItaj na prostej drodze do zatrudnienia!

Operator Wózków Widłowych

  • Data publikacji:
  • 10.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • Od €11,75/h
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Jobroad to nowoczesna agencja rekrutacyjna - Twoja prosta droga do zatrudnienia w Holandii!

Zakres obowiązków: Twoim zadaniem będzie załadunek i rozładunek kontenerów z różnymi towarami. Znajdą się również stanowiska dla kobiet.
Miejsce pracy: Oss
Godziny pracy: Jednozmianowy 7:00-16:00, lub system zmianowy.
Okres zatrudnienia: projekt całoroczny - preferowane stałe zatrudnienie, współpraca na krótszy okres również jest możliwa.
Wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie + uprawnienia na wózki widłowe.

✅Stawka podstawowa: od €11,75/h=
✅Rodzaj umowy: holenderska umowa o pracę tymczasową (faza A)
✅Zakwaterowanie: pokoje dwuosobowe w domach jednorodzinnych.
✅Koszt zakwaterowania: €98, 40//tydzień
✅Transport: €9, 75 euro/tydzień
✅Ubezpieczenie: €25 tygodniowo

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij CV pod adres: krzysztof@jobroad.online, lub zadzwoń pod numer: Krzysztof: | +48 787 928 957. Dysponujemy dużą ilością ofert, znajdziemy coś dla Ciebie!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń