KLAVER Sp. z o.o.
Operator wtryskarek do pracy w Niemczech, wysokie zarobki!

Znasz język niemiecki lub angielski?   Masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Aplikuj do nas!    Praca w różnych regionach Niemiec

Oferujemy:

  • stała praca- niemiecka umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus diety

  • darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) z dostępem do internetu
  • stawka: min 13, 50 € brutto/ h + dieta 35-50 €/ dzień
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym dniu
  • wypłaty w systemie miesięcznym

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane), jeśli nie masz samochodu to firma stara się znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej miejsca zatrudnienia
  • wykształcenie kierunkowe: min. zawodowe lub doświadczenie min. 2 lata na danym stanowisku
  • potwierdzenie kwalifikacji lub  ukończenia szkoły

Zakres obowiązków:

  • obsługa i ustawienie maszyn (wtryskarki)
  • odlew tworzywa sztucznego w formy
  • praca z dokumentacja produkcyjna
  • naprawa, serwis i bieżące konserwacje
  • utrzymywanie właściwego stanu technicznego sprzętu i stanowiska pracy
  • ustalanie przyczyn usterek

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

Agnieszka +48 570 901 088

Dominika +48570901033

Daria +48577901944

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., Aleja Wolności 22/1, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń