ABC Work

Operator wykrawarki CNC – Belgia

  • Data publikacji:
  • 17-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku operator wykrawarki CNC .

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Operator wykrawarki CNC – BELGIA

Miejsce pracy:  Brugge, Belgia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 13,35 – 15,85 euro /h.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

  •  monitorowanie produkcji (pre-produkcja, produkcja seryjna)
  • Definiowanie różnych etapów obróbki i wartości regulacji (tolerancja, pozycja, stan powierzchni)
  •  Kontrolowanie produkowanych części
  • Wykonywanie profilaktycznej lub naprawczej podstawowej konserwacji maszyn lub urządzeń
  • Rejestrowanie danych do monitorowania produkcji i jakości

Wymagania:

  • Umiejętność skonfigurowania hydraulicznej wykrawarki
  • Umiejętność czytania planu technicznego
  • Firma zapewnia szkolenie
  • Doświadczenie w pracy z wykrawarką laserową
  • Znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy