Asia Poland Cooperation Sp. z o.o.
Firma ASIA-POLAND COOPERATION zatrudni brygadę 3 osobową (operatora koparki oraz 2 robotników ziemnych) do prac instalacyjno-kanalizacyjnych i robót ziemnych w Belgii .

operatora koparki

  • Data publikacji:
  • 28-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Operator Koparki

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • praca z minikoparkami,
  • umieszczanie krawężników/bruków,
  • prace przygotowawcze,
  • Prace niwelacyjne, fundamentowe, brukarskie,

Wymagania:

  • doświadczenie w robotach ziemnych/kanalizacyjnych/brukarskich,
  • dla operatora koparki – uprawnienia na koparki (Hitachi od 2,5T – 3,5T /ZX250)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach polskiej umowy o pracę

  • zorganizowanie całego wyjazdu,

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • darmowe zakwaterowanie (gwarantujemy dobry standard zakwaterowania),

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:

work.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.