LINC CONSULTING
Dla naszego Klienta, firmy produkującej urządzenia elektrotechniczne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operatorów/frezerów CNC w Czechach

  • Data publikacji:
  • 07-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Pragi
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

 Zadania i wymagania:

- praca jako oprator CNC; frezarki różnej wielkości ze sterowaniem Heidenhain TNC530 lub TNC640:
- frezarki:

  • TOS WHN 13 pozioma frezarka z obrotowym stołem,
  • MCV 1270 - 3-osiowa frezarka. Przejazd w X - 1270 MM,
  • Hartford - w większości duże maszyny 3 osiowe. Przejazd w X 2000 MM ; 3000 MM,
  • Correa - 5 osiowa duza maszyna z uchylna głowica. Przejazd w X : 9000 MM

- obsługa, ustawianie i drobne korekty w programie z panelu
- dobór narzędzi
- obróbka głównie odlewów, elementów spawanych, płyt.

Materiał elementów obrabianych:
- Głównie stal, sporadycznie aluminium  (żeliwo prawdopodobnie też) pojedyncze detale lub małe serie.

Oczekiwania:

- szybkość i sprawność w działaniu,
- praca z rysunkiem technicznym,
- umiejętność czytania edytowania kodu CNC/programu CNC,
- wiedza i doświadczenie w obróbce skrawaniem, umiejętność doboru/korygowania parametrów - obróbki w zależność od warunków skrawania.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- sign -up bonus po podpisaniu umowy;
- możliwość pracy w nadgodzinach;
- niezbędne przeszkolenie w miejscu pracy;
- zakwaterowanie w bezpośredniej bliskości zakładu pracy (300m) w hotelu o wysokim standardzie,pokój jednoosobowy
- 21 dni urlopu;
- ubezpieczenie wypadkowe i zdrowotne;
- wsparcie polskiego koordynatora.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie aplikacji CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

AO@linkconsulting.com.pl