Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie i bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Znasz język niemiecki i chcesz pracować jako Opiekunka osób starszych? Skontaktuj się z nami!

Opieka nad seniorami w Niemczech. Dobre zarobki!!!

  • Data publikacji:
  • 22-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Oststeinbek

Miejscowość: Oststeinbek

Podopieczna, 93lat, 80kg, 165cm

Dolegliwości:

- pacjentka jest po operacji bioder

- choroba zwyrodnieniowa stawów rąk (artroza)

- podopieczna porusza się korzystając z rolatora

- osoba świadoma

- starsza pani ma niewielkie problemy ze wzrokiem, nosi okulary

- 2 razy dziennie pacjentkę odwiedza personel medyczny, z którego usług rodzina zrezygnuje po przyjeździe opiekunki (m.in. zajmuje się zakładaniem pończoch starszej pani)

- potrzebna jest pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- pomoc przy utrzymaniu higieny ciała

Starsza pani jest samodzielna, ze względu na operację bioder ma problemy z poruszaniem się. Rodzinie zależy na opiekunce, która dobrze gotuje.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.