Athena Investments Dom Maklerski
Poszukujemy osoby na stanowisko :

Opiekun Klienta Biznesowego

  • Data publikacji:
  • 17-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa (rondo ONZ)
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie wiadomości z rynku finansowego
  • indywidualna opieka nad portfelem wlasnych klientow
  • budowanie i utrzymywani relacji biznesowych z klientem
  • aktywizacja klientow na platformie inwestycyjnej
  • bieżące raportowanie prowadzonych działań i osiągnieć

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie inwestowania w instrumenty rynku kapitałowego, makroekonomii, analizy fundamentalnej i technicznej
  • dobra znajomość MS Office oraz aplikacji narzędziowych (analiza techniczna, systemy transakcyjne)
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomosc jezyka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • zapał do pacy i nastawienie na wysoki osiągnięcia

Dodatkowo punktowane:

  • licencja maklera papierow wartosciowych
  • wykształcenie ekonomiczne
  • doswiadczenie w pracy w Domu Maklerskim badz instytucji finansowej na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat rynku kryptowalut
  • doświadczenie w tradingu (forex,  instrumenty pochodne),

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagordzenie składające się z podstawy oraz rozbudowanego systemu prowizyjnego
  • możliwość rozwoju w środowisku nowoczesnych usług finansowych
  • mozliwosc awansu w strukturach organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowe o prace badz B2B
  • dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
  • szeroki pakiet szkoleń
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku