Opiekun medyczny (Niemcy)

  • Data publikacji:
  • 02-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kleinmachnow (okolice Berlina)
  • Wynagrodzenie:
  • 2452 EUR brutto/ miesiąc
  • Stanowisko:
  • Opiekunka Osób Starszych

Dla naszego Klienta – sieci renomowanych domów seniora na terenie Niemiec poszukujemy:

Opiekuna medycznego
Lokalizacja: Kleinmachnow (Berlin)

Oferujemy:

  • umowę z niemieckim pracodawcą  –  bez pośredników
  • dogodne warunki pracy
  • pracę na pełen etat (40 h tygodniowo), z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczania i poziomu znajomości języka niemieckiego
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania na terenie ośrodka
  • pomoc we wszystkich formalnościach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę od zaraz.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • ukończone szkolenie zawodowe   –   dyplom opiekuna medycznego
  • doświadczenie w pracy jako opiekun medyczny (najlepiej na terenie Niemiec)
  • chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Zadania:

  • pomoc podopiecznym domu seniora w codziennych czynnościach
  • pomoc seniorom w utrzymaniu higieny osobistej oraz sprawności fizycznej
  • umiejętność pracy z różnymi jednostkami chorobowymi oraz w różnym stadium zaawansowania
  • umiejętność korzystania z urządzeń, pomocy ortopedycznych i specjalistycznego sprzętu podczas wykonywania czynności higienicznych oraz rehabilitacyjnych
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym na terenie ośrodka.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail: info@heimwork.de lub pod numer telefonu: 533 365 361.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń