PLH24hebi GmbH

Opiekunka osób starszych, praca w Niemczech

Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu.

Poszukujemy opiekunki dla pacjentki z początkami demencji. Pani porusza się o własnych siłach, większość czynności wykonuje samodzielnie, ale potzrebuje wsparcia w dbaniu o dom i gotowaniu.

Zadania opiekunki:

  • wsparcie pacjentki w przebieraniu i pielęgnacji
  • robienie zakupów, gotowanie, podawanie leków
  • dbanie o utrzymanie czystości, pranie, prasowanie, wynoszenie śmieci, zmiana pościeli itd.

Wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, dyspozycyjności oraz (chociaż) podstawowej znajomości języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, składki i ubezpieczenie zdrowotne (niemieckie), zwrot kosztów podróży i pomoc w dotarciu na miejsce pracy, ustalony czas wolny oraz wsparcie koordynatora.

Zachęcamy do kontaktu!

517 753 313

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń