Kamila
Poszukujemy opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech i Luksemburgu

Opiekunka osoby starszej

  • Data publikacji:
  • 19-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczny, 92 lata, 92 kg, 173 cm
Miejsce pracy:89257 Illertissen, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:20.09.2017(do uzgodnienia)

Poszukujemy:
- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- osoba niepaląca,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- rak pęcherza moczowego,
- założony jest cewnik pęcherzowy,
- zaburzenia rytmu serca,
- inkontynencja,
- osoba w większości leżąca,
- pacjent bardzo osłabiony,
- ma znaczne trudności w poruszaniu się,
- korzysta z wózka inwalidzkiego,
- stosuje wkładki urologiczne,
- podopieczny musi być kąpany w łóżku,,
- pomaga w transferze łóżko ? wózek inwalidzki,
- ma znaczne trudności w spożywaniu posiłków,
- pacjent je w większości płynne produkty,
- podopieczny ma kłopoty ze snem,
- budzi się średnio dwa razy w ciągu nocy,
- ma trudności ze słuchem,
- podopieczny korzysta z krzesła nocnego, specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego i siedziska pod prysznic,
- wymagana jest pomoc opiekunki podczas czynności higienicznych,
- konieczne wsparcie opiekunki przy opróżnianiu i wymianie worka cewnikowego,
- konieczna jest pomoc opiekunki podczas ubierania się/rozbierania.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pranie / prasowanie,
- robienie zakupów,
- gotowanie,
- dotrzymanie towarzystwa.

Dodatkowe informacje:
W domu mieszkają dwie osoby. Na górze w oddzielnym mieszkaniu mieszka osoba, która studiuje i rzadko jest obecna na miejscu. W weekendy często przyjeżdża rodzina. Mile widziana osoba na dłuższy pobyt.
Mężczyzna jest bardzo osłabiony, głównie leży w łóżku i śpi. Należy mu dotrzymywać towarzystwa, opróżniać cewnik i pomagać w pielęgnacyjnych czynnościach. Starszy pan ze względu na swój stan zdrowia, przyjmuje głównie płynne posiłki. Jest osobą serdeczną i zdecydowaną.
Osobą do kontaktu jest córka.

Warunki mieszkaniowe:
- oddzielny, wyposażony pokój,
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403