Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa ZSMBM
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Opiekunka Osoby Starszej

Obowiązki :

Kompleksowa obsługa pensjonariuszek

czynności higieniczno – sanitarne wykonywane przy podopiecznych

toaleta przyłóżkowa  (mycie, zmiana pościeli)

asysta przy czynnościach codziennych

podawanie i pomoc przy spożywaniu posiłków

dbałość o utrzymanie czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez pensjonariuszki

czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznych

Wymagania :

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

otwartość, cierpliwość i spokój

Oferujemy :

umowę o pracę lub zlecenie w zależności od preferencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : kadry@dpshetmanska.waw.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DPS dla Kobiet im. Św Józefa ZSMBM z siedzibą przy ul. Hetmańskiej 44 w Warszawie , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych osobowych w ramach rekrutacji będzie Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa ZSMBM z siedzibą w Warszawie, ul. Hetmańska 44. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody wyrażonej w dokumencie rekrutacyjnym przesłanym na wskazany adres e‑mail. Zgoda jest dobrowolna. Zgoda na przetwarzanie danych może być w dowolnej chwili cofnięta, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie dokonane na jej podstawie.