Aktivmed24

Opiekunka seniorów (Niemcy) - Fajne zlecenie do pana z niewielkim paraliżem - bardzo samodzielny senior, bez demencji, kontynentny - OD ZARAZ! - praca legalnie na umowie - ubezpieczenie w PL i w DE!

Wynagrodzenie: 1450€ netto/mc

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od zaraz

Miejscowość: 56729 Boos (ok. 55 km na zach. od Koblencji)

Warunki domowe: dom jednorodzinny; dla opiekunki własny pokój i internet

Podopieczny: do opieki senior, ma 68 lat, 77 kg, 172 cm; z niewielkim paraliżem, ma problemy z poruszaniem się, ale nie potrzebuje transferu przy wstawaniu; sprawny psychicznie i kontynentny.

Zakres obowiązków:  pomoc przy zmianie odzieży, higienie osobistej (w tym częściowa pomoc przy braniu prysznica), spożywaniu posiłków (np. krojenie na małe kawałki). Oprócz tego opiekun musi przejąć prowadzenie domu (zakupy, sprzątanie, pranie).

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy.

Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

- Wynagrodzenie: 1450€ netto/mc

- zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

- gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc

- gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

- środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

- dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

- pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

- zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

- nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

- praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

- #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

- bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www

Kogo szukamy:

- Pani lub Pana z dobrą znajomością niemieckiego;

- Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec;

- Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

- Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia;

- Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem;

- Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi.

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

www.aktivmed24.pl

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online: https://www.youtube.com/channel/UCySaf3d-3ack0ioQMzjD8Lg/videos