Karolina Holandiajobs
Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy? Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

Order Picker Tilburg

  • Data publikacji:
  • 16-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Amsterdam
  • Wynagrodzenie:
  • 10.01 euro/h

Order picker Tilburg

STAWKA 10.01 euro/h

Obowiązki
-zbieranie zamówień
-kontrola jakości
-obsługa wózków EPT

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (MILE WIDZIANA)
Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karolina@holandiajobs.pl (w tytule ORDER PICKER TILBURG)
+ 48 506 493 659 (9-17)