Thorn Vikar&Rekruttering ApS
Thorn Vikar & Rekruttering Aps dla swojego holenderskiego partnera poszukuje

Order-pickerów do pracy na produkcji w Holandii (pakowanie drobiu, szkółka roślinna)

  • Data publikacji:
  • 26-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • od 1850 Euro / miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Zapraszamy kobiety, mężczyzn i pary.

Wymagania:

  • entuzjazm i zaangażowanie
  • podstawowa znajomość angielskiego
  • mile widziane doświadczenie

Warunki pracy:

  • stawka 11,90 Euro / h
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • gwarantowana liczba godzin
  • praca na zmiany
  • ubezpieczenie

Obowiązki:

  • selekcja i pakowanie drobiu / kwiatów
  • praca przy linii produkcyjnej
  • używanie prostych narzędzi wspomagających wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach jedno / dwu osobowych (płatne 70 - 120 Euro za tydzień)
  • dla par gwarancja pracy razem
  • opieka polskiego koordynatora
  • organizacja wyjazdu do Holandii po stronie organizatora

Zainteresowany / a ?! Aplikuj już dziś praca@thorncontractors.com