Gabriela Rzemień
Obecnie dla naaszego klienta poszukujemy osoby ze znajomością j. niemieckiego

Osoba ze znajomlością j.niemickiego

  • Data publikacji:
  • 14-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Pracownik produkcji z znajomością języka Niemieckiego

Rozpoczęcie projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: 31.12.2020r (z możliwością przedłużenia od nowego roku)

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących z zachowaniem należytych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Praca przy obsłudze taśmy produkcyjnej,
  • Czyszczenie maszyn i pracę porządkowe na zakładzie.

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres email: gabriela.rzemien@polskihr.eu