Work Force

Pakowacz/ka odziezy

Pakowacz/-ka Ubrań

Miejsce pracy: Utrecht

Opis stanowiska:

Praca polega na pakowaniu i kompletowaniu ubrań, rozpakowywaniu oraz ponownym zapakowywaniu tego asortymentu dla danych sklepów.

Główne atuty oferty:

  • Transport do Holandii gratis!
  • Wysoka stawka godzinowa – 10,85 euro brutto/h
  • Praca ciągła z możliwością zmian
  • Dodatek do wynagrodzenia zorgtoeslag 93,00 euro/miesięcznie

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Znajomosc jezyka obcego na poziomie komunikatywnym – B1

Dodatkowo oferujemy:

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy
  • Dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Holenderska umowę o pracę
  • Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail: a.glowacka@workforce.pl