KLAVER Sp. z o.o.
Pakowanie ciastek- praca w Niemczech- Nowa oferta Klaver

Praca w Niemczech w systemie zmianowym dla kobiet od zaraz

Lokalizacja: Niemcy, Meppen

Obowiązki:

- pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań

- wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych

- prace fizyczne przy poszczególnych liniach

- obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- prawo jazdy

- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu

- umiejętność pracy w zespole

- dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne

- mile widziany własny samochód

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie

- umowa na warunkach niemieckich,

- komfortowe zakwaterowanie, ubezpieczenie,

- bezpłatna odzież i obuwie robocze

- możliwość pobierania zaliczek

- wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowana? Zadzwoń lub wyślij sms o treści: „ciastka”:

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Wiktoria + 48 570 901 913

Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń