KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pakowanie owoców i warzyw- praca w Holandii bez kwarantanny

  • Data publikacji:
  • 25-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Westland
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Oferta bez kwarantanny- po przyjeździe test na koszt pracodawcy

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:

  • •atrakcyjne wynagrodzenie
  • •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
  • •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • •dobre warunki pracy, miłą atmosferę
  • •indywidualne podejście do każdego kandydata
  • •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

  • sortowanie i pakownie owoców i warzyw

Wymagania:

  • •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • •odpowiedzialność, dokładność
  • •zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • •chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Susanna tel. +48 577 901 099   mail: ofertypracy@klaverteam.com