FENIX SZKOLENIA, DORADZTWO, COACHING SP. Z O.O.
pilnie poszukujemy

Pedagog, logopeda, filolog j. ang. / j.niem.

  • Data publikacji:
  • 12-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Proszowice
  • Stanowisko:
  • Nauczyciel

FENIX SZKOLENIA DORADZTWO COACHING S.P. z o.o. zatrudni pedagogów, filologów języka angielskiego/niemieckiego do prowadzenia zajęć na szkoleniach.
Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa szkolenia: przygotowanie materiałów szkoleniowych, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• doświadczenie w danej dziedzinie (nie koniecznie w prowadzeniu szkoleń),
• preferowane wykształcenie wyższe,
• wysoko rozwinięte zdolności przyswajania wiedzy,
• komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy :
• umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
• atrakcyjne premie,
• bezpłatne szkolenie wstępne,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę w przyjaznej atmosferze.