Løkken Familie Camping
Sprzątanie za granicą w Dani Na ośrodku kempingowym

Personel sprzątający

  • Data publikacji:
  • 29.3.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Branża:
  • Praca Fizyczna
  • Stanowisko:
  • Sprzątaczka / Sprzątanie

OFERTA PRACY - Dania

(ośrodek kempingowy) tylko ze znajmością języka angielskiego

Poszukujemy 2 osób zainteresowanych podjęciem pracy przy sprzątaniu na ośrodku kempingowym. Praca sezonowa od czerwca do sierpnia.

Najlepiej para lub 2 osoby ktore mogą razem mieszkać.

OBOWIĄZKI

- sprzątanie domków letniskowych i budynków sanitarnych

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego - Obowiązkowe!

- umiejętność zorganizowania czasu pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i pogodne usposobienie

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobry stan zdrowia i zapał do pracy

OFERUJEMY

- umowa bezpośrednio z duńską firmą

- zakwaterowanie w kawalerce na terenie kempingu

- ubezpieczenie na wypadek choroby

- możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV  wraz ze zdjęciem wysyłając na adres mailowy:

agnieszka.zadworna@gmail.com

Skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiam

Agnieszka

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń