Piekarz Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Piekarz

Opis / Obowiązki:

  • Miejsce pracy: miasto Bredenborn, Westfalia zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Pracodawcą jest niemiecka piekarnia z długoletnią tradycją z małego miasta Bredenborn (40 km od miasta Paderborn), Westfalia zachodnie Niemcy
  • Praca jest na stałe, na pełny etat, od 165 do 175 godz. mies., 5 dni tygodniowo. Możliwe praca przez 6 dni tygodniowo
  • Godziny pracy są TYLKO na nocną zmianę od godz. 22:30 do 6 rano

  • Główne obowiązki:
  • Wyrabianie, formowanie ciasta i wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni
  • Obsługa maszyn i pieca do pieczenia
  • Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie ukierunkowane piekarz lub cukiernik
  • Doświadczenie zawodowe zalecane, ale niekonieczne, gdyż nastąpi szkolenie zawodowe na miejscu pracy
  • Wysoka motywacja do pracy w piekarni oraz do nabycia praktyki przy produkcji pieczywa według tradycjonalnych przepisów pracodawcy
  • Konieczna minimalna znajomość języka niemieckiego oraz zamiar nauki języka niemieckiego
  • Akceptacja pracy wyłącznie na zmianę nocną rownież podczas weekendu
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec do miasta Bredenborn, optymalnie pobyt na stałe. Możliwy wyjazd z żoną (rodziną), która może również pracować w piekarni przy sprzętaniu, albo sprzedawczyni pieczywa

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 27 dni płatnego urlopu
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin
  • + Dodatek 25 do 33% do stawki godzinnej przy pracy na nockę
  • Wynagrodzenie brutto od 15 do 17,29 euro / godz.
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2100 euro + nadgodziny
  • + Premia świąteczna
  • Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe z internetem)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać "Piekarz Niemcy"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń