DAAR Personal Service Anna Wojnowska
W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pielegniarka/Opiekun medyczny/Instrumentariuszka

Pielegniarka/Opiekun medyczny/Instrumentariuszka

  • Data publikacji:
  • 02-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pielęgniarka

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osob na stanowisko:
Pielęgniarka / Pielegniarz / Instrumentariuszka/ Opiekun osob starszych

Obowiązki

- Kompleksowe sprawowanie opieki nad  ludźmi chorymi
- Wykonywanie zadań wg. zaleceń lekarza
- Dbałość o dobry stan i higienę pacjenta
- Wsparcie przy rehabilitacji
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu pielęgniarstwa, opiekuna osob starszych
  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
  • optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy,
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty,
  • niemiecką umowę
  • elastycze godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i ubezpieczenie społeczne na warunkach niemieckich,
  • opiekę konsultanta polskojęzycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aplikacji i CV lub kontakt telefoniczny +491734080066 Anna Wojnowska Recruiter DAAR Personal Service GmbH