Pielęgniarka Pielęgniarz Norwegia

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
  • Stanowisko:
  • Pielęgniarka

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii)

Wymagania:
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
– wykształcenie pielęgniarskie
- znajomość języka norweskiego na poziomie B1

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie: 250 - 300 NOK/godzinę Brutto - w zależności od doświadczenia
Pracodawca norweski zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim lub norweskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać „Pielęgniarka Norwegia ”

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń