ABC Work

Pielęgniarz / pielęgniarka – Niemcy

  • Data publikacji:
  • 22-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pielęgniarka

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych  partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku pielęgniarz – pielęgniarka

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PIELĘGNIARZ – PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości do 4800 EUR brutto (za 160h pracy) przy gotowości podróżowania + premie za staż pracy/pracę w nocy/pracę w niedziele i święta
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kursy i szkolenia dokształcające
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • indywidualnie ustalany czas pracy i termin wyjazdu
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka podstawowa i specjalna pacjentów
  • prowadzenie dokumentacji i współpraca z lekarzami
  • udział w rehabilitacji pacjenta
  • doradzanie starszym osobom w sprawach osobistych i społecznych
  • dyspozycja dla pacjentów i ich krewnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wraz z dokumentem uznania w Niemczech (Anerkennung) uzyskanym w procesie nostryfikacji
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek
    konieczny (od poziomu B1))
  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • obszerna wiedza fachowa z zakresu pielęgniarstwa
  • empatia, umiejętności społeczne i umiejętności optymalnego
    reagowania w sytuacjach stresowych
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”