Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Pielenie warzyw bez znajomości języka ang i doświadczenia

  • Data publikacji:
  • 07-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • około 8500 PLN miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Dodatek amortyzacyjny dla kierowców

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną  w Danii

 Praca na projekcie polega na usuwaniu chwastów z  upraw warzyw.  Pielenie wymaga dokładności oraz delikatności, należy bowiem uważać, aby razem z chwastami nie usunąć warzyw. Walkę z chwastami rozpoczyna się w drugiej połowie kwietnia i kończy w połowie sierpnia.

 Informacje:

  • Pracownik rolny - pielenie warzyw
  • Numer oferty R-30
  • Rozpoczęcie pracy:  początek maja
  • Zakończenie prac:  koniec września
  • Ilość wakatów: 50

  • Oczekujemy
  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna

Zakres obowiązków

  • pielenie warzyw na platformie,
  • pielenie warzyw ręczne bez platformy,
  • inne prace polowe (ściąganie, zakładanie siatek)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń