PF-Gruppen
Pielenie warzyw - Praca w Danii

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 7500 zł netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Prace Rolnicze - pielenie warzyw maszynowo jak i ręcznie

Numer oferty: R-30

Start pracy:

Pierwsza tura: połowa kwietnia

Druga tura: początek maja

Trzecia tura:połowa maja

Czwarta tura: początek czerwca

  • Ilość wakatów: 50
  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 7500 PLN

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Dodatek paliwowy
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie naszych pracowników
  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Obowiązki:

  • Pielenie warzyw na platformie
  • Pielenie warzyw ręczne bez platformy
  • Inne prace polowe (ściąganie, zakładanie siatek)

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjność w podanym terminie
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy)

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego