PF-Gruppen
Dzień dobry, poszukujemy pracowników leśnych - pilarzy, pomocników pilarzy oraz lidera do zarządzania zespołem pilarzy.

Pilarz - Dania

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hadsund
  • Wynagrodzenie:
  • 7500 - 9000 netto / msc
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Dzień dobry,

poszukujemy pracowników leśnych - pilarzy, pomocników pilarzy oraz lidera do zarządzania zespołem pilarzy.

Ilość wakatów: 5

Start pracy: 01.11.2021

Zakres obowiązków:

  • ścinka piła mechaniczną choinek
  • wynoszenie ściętych choinek z pola
  • siatkowanie i układanie choinek do wywózki
  • wywózka (traktorem) z lasu ściętych choinek

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie min. 7500 zł netto na rękę po odjęciu podatków oraz kosztów zakwaterowania,
  • duńską umowę,
  • pomagamy zorganizować zakwaterowanie,

Wymagania:

Pomocnik pilarza:

  • dobra kondycja fizyczna,
  • chęć do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • mile widziany j. angielski
  • mile widziany własny samochód do dojazdów do pracy.

Pilarz:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pilarza,
  • mile widziany j. angielski,

Lider zespołu pilarzy:

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień związanych z pracą w lesie,
  • dobra kondycja fizyczna.,

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego