Aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji

  • Data publikacji:
  • 05-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Planista produkcji (offset)

Lokalizacja: Lublin

Zadania:

  • Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.

  • Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).

  • Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji.

  • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych.

  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.

  • Aktualizacja danych w systemie.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Wiedza z zakresu planowania procesu produkcji na poszczególnych maszynach.

  • Znajomość zarządzania poprzez cele – stawianie, kontrola realizacji, rozliczenie.

  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami.

  • Znajomość systemów (SAP, ERP).

  • Wiedza z zakresu wdrożenia KPI – umiejętność pomiaru i analizy kluczowych wskaźników wydajności.

  • Znajomość metod raportowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pozytywną atmosferę.

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń