TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę. miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

POMOCNIK BLACHARZA

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc przy naprawie powypadkowej karoserii;
  • pomoc przy naprawie i konserwacji nadwozi, podwozi i układów jezdnych;
  • pomoc przy prostowaniu karoserii samochodowych;
  • spawanie elementów nadwozia;
  • montaż i demontaż elementów nadwozia;
  • usuwanie wgnieceń.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie kierunkowe;
  • doświadczenia zawodowego mile widziane;
  • prawo jazdy kat. B warunek konieczny;
  • stosowne uprawnienia;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • solidność, odpowiedzialność, pracowitość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenia w lokalnej, solidnej firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania, wypłata wynagrodzenia zawsze na czas;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wdrożenie do pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc.

Osoby zainteresowane  zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem :   77/ 401 38 54

bądź przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń