APV EU
APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego belgijskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK MECHANIKA / PRACOWNIK GOSPODARCZY

  • Data publikacji:
  • 22-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Zolte
  • Wynagrodzenie:
  • 11-13€ netto/h
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK MECHANIKA/ PRACOWNIK GOSPODARCZY

OPIS STANOWISKA:
- wsparcie mechanika w codziennych pracach w warsztacie
- podstawowy car detailing
- drobne naprawy karoserii
- pomoc przy przygotowaniu aut do sprzedaży
- prace gospodarcze na terenie obiektu

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 11-13€ netto/h (zależne od doświadczenia)
- zagraniczną umowę o pracę
- zorganizowane i opłacone mieszkanie
- praca w nowoczesnym warsztacie przy samochodach premium grupy VAG
- współpracę z polskojęzycznym przełożonym
- narzędzia do pracy oraz odzież ochronną
- zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu obsługi maszyn

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość podstaw car detailingu
- umiejętność manualne - „złota rączka”
- prawo jazdy kat. B

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.