SimplyJob
Poszukujemy osób do pracy jako pomocnik montera rusztowań

Pomocnik montera rusztowań

  • Data publikacji:
  • 02-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Firma SimplyJob Sp. z o.o. jest aktywna na rynku międzynarodowym.

Świadczymy usługi niezmiennie na wysokim poziomie co stanowi gwarancję jakości naszej pracy.

Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w  Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366

Oddział SimplyJob Sp. z o.o. ul. Rynek 6/4, 44-300 Wodzisław Śląski

Rodzaj pracy: Pomocnik montera rusztowań

Miejsce pracy : Niemcy, Holandia

Zakres obowiązków:

- pomoc w montażu rusztowań

- używanie narzędzi budowlanych

Wymagania:

- doświadczenie na danym stanowisku mile widziane

- pojęcie oraz umiejętność w drobnych pracach budowlanych

- punktualność

- rzetelność

- język angielski, niemiecki będzie dodatkowym atutem

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Szczegółowe informacje - telefon - 532-494-542

Mail - karolina.galka@simplyjob.pl

Proszę o dopisanie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SimplyJob s.c. celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce SimplyJob s.c. ul. Rynek 6/4, Wodzisław Śląski 44-300