PLUSKADRA
Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figurująca w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3 jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pomocnik operatora

  • Data publikacji:
  • 14-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Pustków - Osiedle, powiat Dębica, podkarpacie

Pomocnik operatora - Pustków

Wymagania:

- gotowość do pracy 3 zmianowej,

- gotowość do pracy w ruchu ciągłym,

- dobry stan zdrowia,

- wykształcenie minimum zawodowe.

Zadania:

 - proste prace manualne przy produkcji laminatów,

- kontrola jakości produktów wychodzących z maszyn,

- przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

Umowa o pracę na pełny etat, od 6:00 do 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
- wynagrodzenie 13,00  zł/godz. do 13,50 zł/godz. brutto,

- dodatek 300 zł/brutto za pracę w systemie 3 zmianowym,

- dodatek 700 zł/brutto za pracę w ruchu ciągłym,

- bonus 800 zł/ brutto za polecenie kandydata,
- umowę o pracę tymczasową.