Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce, poszukujemy nowych pracowników zainteresowanych podjęciem długoterminowej współpracy.

Pomocnik w dziale produkcji

  • Data publikacji:
  • 08-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji
Zakres obowiązków:
  • ​Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

  • Weryfikacja poprawnego działania urządzeń i zgłaszanie usterek

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - warunek konieczny

  • Zdolności manualne - operujemy w swojej codziennej pracy drobnymi narzędziami

  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Zamiar podjęcia długoterminowej współpracy z pracodawcą

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie 5700-6000 zł brutto (w tym premia produkcyjna)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe - dlatego jeśli nie posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji wszystkiego Cię nauczymy

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych obejmujących m. in.: 13 -te wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym, deputat firmowy, dofinansowanie do posiłków serwowanych w kantynie pracowniczej, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, dodatek stażowy

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń