pro-suma GmbH
Firma w miejscowości 22889 Tangstedt (Niemcy), zajmująca się uprawą truskawek poszukuje brygadzistów do zbiorów truskawek oraz malin. Praca w pełnym wymiarze godzin 48 godzin tygodniowo.

Poszukujemy brygadzistów do zbiorów truskawek oraz malin

  • Data publikacji:
  • 24-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2600 € brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma w miejscowości 22889 Tangstedt (Niemcy), zajmująca się uprawą truskawek poszukuje brygadzistów do zbiorów truskawek oraz malin.

Praca w pełnym wymiarze godzin 48 godzin tygodniowo.

Oferta nr.1080

Okres pracy:

  • Od 01.04.2022 do 30.08.2022

Obowiązki:

  • Zarządzanie grupą 16 osobową
  • Mobilna rejestracja czasu pracy
  • Rejestracja ilości zbiorów
  • Kontrola pracy oraz kontrola jakości
  • Komunikacja pomiędzy pracownikami a kierownictwem
  • Organizacja pracy oraz prowadzenie pracowników

Nasza oferta:

  • Stawka €14,00-15,00 Brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • Odpłatne zakwaterowanie (kontenery mieszkalne) czynsz €5 za dzień
  • lub w mieszkaniu czynsz €200 miesięcznie

Wymagania:

  • Doświadczenie jako brygadzista
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w uprawie owoców
  • Prawo jazdy kategorii B

Rodzaj pracy:

  • Sezonowa ( z opcją przejęcia na stałe )

Możliwość wypłacenia zaliczek, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+49 1521 4984 152 lub

+48 791 812 091

+49 170 912 7673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH