Monter paneli fotowoltaicznych

Poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: Monter paneli fotowoltaicznych. Praca od zaraz.

  • Data publikacji:
  • 19-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Miejsce pracy w Niemczech okolice Hannover, Gifhorn, Wolfsburg, Kassel itd.

Zakres obowiązków

- Budowa i montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych

- Montaż konstrukcji nośnej,

- Przygotowywanie dachów pod instalację,

- Skręcanie i regulacja instalacji na dachach

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. 1 osoba w teamie).

- Prawo jazdy kat. B

- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy.

Oferujemy

- Niemiecka umowę o pracę.

-30 dni Urlopu

- Pełny etat.

-zatrudnienie bez ograniczenia

Osoby spełniajace wymagania zapraszamy o skontaktowanie sie w języku polskim lub niemieckim pod nizej wymienionym kontaktem.

Kontakt telefoniczny +49 172-4032155 (pn.-pt. w godz. 08:00-18:00)