Elbmonteure Service GmbH
Elektryka

Poszukujemy Elektryków!

Firma Elbmonteure z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspierają specjalistyczne firmy w regionie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy rurociągów. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości!

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów w najbliższym możliwym terminie na Stanowisko Elektryka.

Opis stanowiska:

- Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

- Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów

- Przygotowanie i montaż kanałów kablowych a następnie ułożenie i podłączenie kabli

- Montaż gniazd, włączników światła i bezpieczników

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Wyksztalcenie zawodowe jako Elektryk

- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

- Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

- Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Bezpieczne miejsce pracy

- Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatki, dodatek świąteczny i urlopowy

- Płatny urlop do 30 dni

- Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy (np.Würth) zapewnia nasza firma

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Opieka koordynatora polskojęzycznego

- Dobre możliwości rozwoju i szkolenia

- Różnorodne lokalizacje w Niemczech (Praca w całych Niemczech)

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV  w jeżyku niemieckim lub polskim na :

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przeslanie CV w jeżyku polskim lub niemieckim:

krauter@elbmonteure-service.de lub dzwonić na Tel.Nr.: +491743959083

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli o przetwarzaniu twoich danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Nr 133, poz. 883)”