Speed App
Poszukujemy FullStack Java Developera

  • Data publikacji:
  • 06-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa/zdalnie
  • Stanowisko:
  • Programista

Dla jednego z naszych klientów branży ubezpieczeniowej poszukujemy Fullstack Developera.

Zadania:
• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
• Analiza i usuwanie błędów programistycznych
• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
• Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
• Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia jako Java Developer
• Zaawansowana znajomość Java 8
• Znajomość: Spring, Hibernate, SQL, Angular 2+, JavaScript, CSS, REST, CSS, GIT
• Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence, Bamboo)
• Mile widziana znajomość: CXF, SOAP, Tomcat Server, Kubernetes, obsługa linii komend Linux

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
• Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie, karty sportowej i pakietu medycznego
• Stałą opiekę ze strony konsultanta
• Możliwość pracy 100% zdalnie