Poszukujemy koordynatora ds. marketingu i biura

  • Data publikacji:
  • 04-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalna, Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Jesteśmy firmą poszukującą kandydata na stanowisko koordynatora ds. marketingu i biura. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za koordynację działań marketingowych oraz biurowych, zapewniając skuteczną komunikację z klientami i wewnętrznymi interesariuszami.

Potencjalny dobry kandydat to osoba, która być może pracowała w Anglii lub Irlandii przez kilka lat w odpowiedzialnej, zawodowej roli w firmie anglojęzycznej i posiada doskonałą umiejętność komunikacji ustnej w języku angielskim. Nie jest to wymagane. Można dobrze mówić po angielsku, nie pracując za granicą, ale może to być pomocne.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie badań online w celu identyfikacji potencjalnych klientów i ich danych kontaktowych za pomocą różnych platform, w tym stron internetowych, mediów społecznościowych, katalogów, itp.

  • Wykorzystywanie e-maili, telefonu i innych kanałów komunikacji do skutecznego kontaktowania się z potencjalnymi klientami.

  • Dokumentowanie wszelkich komunikacji i istotnych szczegółów w systemie zarządzania kontaktami.

  • Ułatwianie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dotyczącej potencjalnych klientów, projektów i związanych z nimi spraw.

  • Pomoc w zarządzaniu wewnętrznymi projektami poprzez koordynowanie zadań, terminów i zasobów, w miarę potrzeb.

  • Zapewnienie płynności współpracy i przepływu informacji w zespole i z zewnętrznymi interesariuszami.

  • Skuteczne priorytetyzowanie zadań w celu spełnienia terminów i przyczyniania się do ogólnego sukcesu projektów.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu biegłości w mówionym języku angielskim w celu efektywnej komunikacji werbalnej, podczas gdy umiejętności pisemne mogą być mniej akcentowane z powodu lokalizacji pracy w Polsce.

  • Planowanie i koordynowanie spotkań z klientami oraz zarządzanie harmonogramem zespołu zarządzającego, w celu ułatwienia efektywnej komunikacji i zaplanowanych follow-upów dotyczących spotkań.

Idealne godziny pracy to od 14:00 do 22:00, jednak praca w niepełnym wymiarze godzin jest również możliwa od 16:00 do 21:00 codziennie.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Interesujące obowiązki i silną ścieżkę kariery.

  • Możliwość pracy zdalnej (ale musisz być odpowiedzialny, zdeterminowany i uczciwy w raportowaniu).

  • Elastyczność godzin pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń