Recrutime
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osób do pracy w Niemczech

Poszukujemy opiekuna/opiekunkę do osób starszych do domu opieki

*Kandydaci 50+ mile widziani*

WYMAGANE MINIMUM ROCZNE WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE W DOMACH SENIORÓW

NIE ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIA

Poszukujemy opiekuna/opiekunkę do osób starszych

ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Praca w domach starców. Obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych

  • Prowadzenie i sprawdzanie dokumentacji opieki i planowania opieki

  • Opieka i doradztwo dla osób starszych i ich krewnych

Wymagane prawo jazdy.

Miejscowość: Mannheim

Stawka godzinowa: OD 20€

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie plus premie

  • Indywidualne oferty dokształcania i doskonalenia zawodowego

  • Stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zakładowy program emerytalny

  • Premie świąteczne i wakacyjne

  • Pracę w miłym zespole.

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie jako opiekun/ka do osób starszych

  • Doświadczenie zawodowe

  • Elastyczność i niezawodność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.